16-11-2020

Verhuizing ELCEE naar Distripark Dordrecht

We spraken wethouder Maarten Burggraaf over de verhuizing van ELCEE naar DistriPark Dordrecht en op welke manier ELCEE met hun verhuizing een bijdrage levert aan de werkgelegenheid

Maarten Burggraaff “Nadat we eerder met Crocs al een aansprekend, nieuw bedrijf op DistriPark mochten verwelkomen, ben ik erg blij dat we ook plaats kunnen bieden aan een echt Dordts bedrijf als ELCEE. Maar tegelijk ook een bedrijf dat een grote internationale speler is in deze markt. Door ze de mogelijkheid te geven om binnen onze gemeente door te groeien, zorgen we er ook voor dat de werkgelegenheid voor Dordrecht en de Drechtsteden behouden blijft.”

In totaal heeft het internationale bedrijf ELCEE 300 medewerkers op 18 verschillende locaties wereldwijd. Het hoofdkantoor voor ELCEE blijft in Dordrecht gevestigd. Er komen ongeveer 140 medewerkers te werken op deze nieuwe locatie.

Laatste nieuwsberichten

Niewsbericht 117 Distripark Dordrecht

DistriPark Dordrecht informeert gemeenteraad over voortgang

Vorige maand informeerde het college van gemeente Dordrecht de gemeenteraad...
Niewsbericht 115 Distripark Dordrecht

Beelden vanuit de lucht

  Onze luchtfotograaf heeft onlangs foto's genomen van ons bedr...
Niewsbericht 114 Distripark Dordrecht

Bijzondere bewoners: vleermuizen

DistriPark Dordrecht is een hoogwaardig bedrijventerrein voor mens, maar oo...